telewizory
Telewizor LED 55 cali 55PUS7000/12
- Model:
55PUS7000/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 836.70 zł / szt
2 259.14 zł gross
55PUS7000/12
Ostrość, inteligencja i idealne dopasowanie.
Wybierz jakość. Wybierz 4K LED. Oglądaj 8 milionów pikeseli pracujących z precyzją. Ciesz się kinowym dźwiękiem 3D dzięki Dolby Atmos. Niekończące się możliwości wyboru telewizorów SmartTV i płynne rozgrywki - to europejska jakość w cenie, która odpowiada Twoim potrzebom.
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model | 55PUS7000/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie, Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 735 |
| Głębokość z podstawą | 256 |
| Waga z podstawą | 9.9 |
| Obraz | HDR, Ultra Resolution |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| System TV | TITAN OS |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 64 |
| Waga | 9.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Wysokość | 715 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1226 |
| Głębokość | 88 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x RJ-45 LAN |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Weight | 13100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1320 x 800 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |