telewizory
Telewizor LED 43 cale 43V6C
- Model:
43V6C
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
1 106.97 zł / szt
1 361.57 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TCL |
|---|---|
| Model | 43V6C |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG, HDR10+ |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 603 |
| Głębokość z podstawą | 185 |
| Funkcje | EPG, Wyłącznik czasowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 0 |
| Waga | 5.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Procesor | AiPQ Processor |
| Wysokość | 558 |
| Szerokość | 957 |
| Głębokość | 72 |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | Analogowy, DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI, 1 x USB 3.0 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Weight | 8900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1080 x 140 x 660 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |