telewizory
Telewizor LED 24 cale 24IPLAY6000-H
- Model:
24IPLAY6000-H
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
417.20 zł / szt
513.16 zł gross
| Weight | 4000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 620 x 110 x 400 cm |
Technical Specifications
| Brand | Allview |
|---|---|
| Model | 24IPLAY6000-H |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Wysokość z podstawą | 327.6 |
| Głębokość z podstawą | 376.8 |
| Funkcje | EPG |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | Expert mode |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 18 |
| Waga | 2.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 180 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 551.4 |
| Głębokość | 76.7 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |