telewizory
Telewizor 65 cali OLED 65OLED819/12
- Model:
65OLED819
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Full specification
Status: Out of stock
8 766.50 zł / szt
10 782.80 zł gross
To przemożne wrażenia zapewnia nasz telewizor OLED z technologią Ambilight. Bez względu na to, co oglądasz lub grasz, realistyczny obraz i płynny ruch podnoszą poziom ekscytacji. Ambilight sprawia, że każdy zapierający dech w piersiach, mrożący krew w żyłach moment wydaje się większy.
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model | 65OLED819 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 |
| Wysokość z podstawą | 900 |
| Głębokość z podstawą | 280 |
| Waga z podstawą | 27.8 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| Obraz | HDR10+ |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| Waga | 22.9 |
| Wysokość | 831 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1444 |
| Głębokość | 111 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Weight | 36500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1650 x 170 x 1050 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |