telewizory
Telewizor 32 cale Smart webOS LG SLE 32S803B DVB-T/T2/C/S/S2 BT5
- Model:
SLE 32S803B
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
449.10 zł / szt
552.39 zł gross
Telewizor 32 cale SMART webOS LG
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Model | SLE 32S803B |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 472 |
| Głębokość z podstawą | 205 |
| Waga z podstawą | 3.3 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Funkcje | ECO |
| Obraz | HDR10 |
| System TV | WebOS LG |
| Jasność | 180 |
| Czas reakcji | 9.5 |
| Technologie |
|
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 3 |
| Pozostałe parametry | Interfejs SMART:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Procesor |
|
| Wysokość | 423 |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 |
| Szerokość | 719 |
| Głębokość | 82 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Weight | 4245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 780 x 480 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |