tel. komórkowe
Telefon MM 718 4G
- Model:
Maxcom MM718L - bez ładowarki
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Karta SIM: Nano
- Full specification
Status: Out of stock
65.97 zł / szt
81.14 zł gross
Telefon z funkcją LTE, długim czasem czuwania i obsługą VoLTE.
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Model | Maxcom MM718L - bez ładowarki |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Karta SIM | Nano |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Waga | 77 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | Bateria: 1000 mAh |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 160x128 px |
| Wysokość | 121 |
| Szerokość | 46 |
| Głębokość | 14 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| System operacyjny | Producenta |
| Kolor | czarny |
| Weight | 140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 70 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |