tel. komórkowe
Telefon MM 245 4G dual sim
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Karta SIM: Nano
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
145.79 zł / szt
179.32 zł gross
Klasyczny telefon Maxcom MM245 4G
| Weight | 234 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 85 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Karta SIM | Nano |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Waga | 110 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 1000 mAh |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240×320 px |
| Szczegółowe dane aparatu | 2 Mpx |
| Pamięć wewnętrzna | 128 |
| Wysokość | 132 |
| Szerokość | 57 |
| Głębokość | 12.5 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | GPRS |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| MMS | Tak |
| Java | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 2,8'' |
| System operacyjny | Producenta |
| Kolor | Grafitowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |