tel. komórkowe
Telefon MM 244L Classic
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Sieć GSM: 1800 MHz, 900 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
110.58 zł / szt
136.01 zł gross
Idealne połączenie klasycznej formy i nowoczesnej technologii z obsługą dwóch kart SIM. Elementy ze stali nierdzewnej sprawiają wrażenie prestiżu.
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 1800 MHz, 900 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Karta SIM | Mini |
| Waga | 110 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C |
| Bateria | Li-iom 1000 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 7 |
| Czas czuwania (maks.) | 300 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240 x 320 px |
| Szczegółowe dane aparatu | 2 Mpx |
| Wysokość | 132 |
| Szerokość | 57 |
| Głębokość | 12.5 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Nie |
| Dyktafon | Tak |
| MMS | Tak |
| Java | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 2,8'' |
| System operacyjny | Producenta |
| Kolor | czarny |
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 145 x 85 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |