tel. komórkowe
Telefon MM 142L Classic
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
Classic MM142L
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 13 in stock
66.00 zł / szt
81.18 zł gross
Miły dla oka design i czytelny wyświetlacz 2.4 to świetna propozycja dla każdego, kto oczekuje komfortu na co dzień.
Lekka i smukła
Klasyczna obudowa telefonu idealnie leżąca w Twojej dłoni.
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | Classic MM142L |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Karta SIM | Mini |
| Waga | 80 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C |
| Bateria | 800 mAh |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240×320 px |
| Szczegółowe dane aparatu | 0.3 Mpx |
| Wysokość | 123 |
| Szerokość | 52 |
| Głębokość | 14 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| System operacyjny | Producenta |
| Kolor | czarny |
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 75 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |