tel. bezprzewodowe
Telefon KX-TGB612 Dect Duo czarny
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Automatyczna sekretarka: Nie
- Wyświetlacz: Podświetlany
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
204.38 zł / szt
251.39 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Książka telefoniczna | 50 |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Łączenie wielu słuchawek | Tak |
| Max. ilość słuchawek | 2 |
| Wybieranie połączeń | Książka telefoniczna |
| Szybkie wybieranie | 10 |
| Wymiary | 164 x 48 x 32 mm |
| Waga | 130 |
| Funkcje specjalne |
|
| Czas rozmów (maks.) | 18 |
| Czas czuwania (maks.) | 200 |
| Video | |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 683 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 145 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |