ozdoby
Tatuaże brokatowe Barbie
- Nr katalogowy:
304-100958
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Tatuaże
- Full specification
Status: Out of stock
66.40 zł / szt
81.67 zł gross
Tatuaże brokatowe Barbie
Czy jesteś gotowa na zabawę z tym super błyszczącym zestawem? W pudełku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć mnóstwo tatuaży brokatowych ze wszystkimi najpiękniejszymi ikonami ze świata Barbie. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku i baw się świetnie! Przekonasz się, jak szablony mogą pomóc Ci tworzyć ulubione tatuaże i ozdabiać je za każdym razem brokatem w innym kolorze.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-100958 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Tatuaże |
| Marka | Barbie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19,5 x 6,7 x 28,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Karton |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 185 x 285 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |