Tablica LED - Carotina
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-77441
- Full specification
Carotina Tablica LED to świecąca, fluorescencyjna tablica, dzięki której rysunki dziecka są widoczne w ciemności. Zabawa oferuje 8 różnych trybów podświetlenia.
Ten produkt oferuje edukacyjny program, opierający się na 30 kartach dydaktycznych oraz umożliwia zastosowanie metody edukacyjnej z zaprogramowanym kalkowaniem.
Aby korzystać z kart, wystarczy położyć je na papierowej podstawce i włożyć pod przezroczysty ekran tablicy. Rysunki wykonuje się przy pomocy trzech fluorescencyjnych pisaków, które znajdują się w zestawie.
Dzięki nim można rysować nieskończenie wiele razy, zmazując rysunki suchą ściereczką.
Tablica LED jest wszechstronna jak klasyczna tablica i świecąca prawie tak dobrze jak neonowy szyld!
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-77441 |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Liczba kolorów | 3 |
| Rodzaj | Tablice |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38,8 x 28,5 x 7,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia |
| Weight | 860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 290 x 390 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |