terminale
Tablet M2 Max, Android 9, 4/64 GB, 13+2 MP camera, NFC, WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -20 ° C ~ 55 ° C
- Temperatura przechowywania:-40 ° C (70 ° C)
- Kody kreskowe: 2D
- Zainstalowana pamięć ROM: 64
- Full specification
Status: Out of stock
2 892.78 zł / szt
3 558.12 zł gross
Sunmi Tablet M2 Max, Android 9, 4/64 GB, 13+2 MP camera, NFC, WiFi
- Idąc krok dalej, SUNMI wprowadza na rynek swój pierwszy tablet klasy korporacyjnej M2 MAX, który jest przygotowany do pracy w wymagających i mieszanych środowiskach biznesowych.
- Wysoka wydajność.
- Wyposażony w wydajny ośmiordzeniowy procesor i pamięć 3 GB + 32 GB / 4 GB + 64 GB, SUNMI M2 MAX może płynnie uruchamiać wiele aplikacji, oferując wysoką wydajność nawet gdy jest wielozadaniowy.
Technical Specifications
| Brand | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kody kreskowe | 2D |
| Zainstalowana pamięć ROM | 64 |
| Złącza | nanoSIM |
| Moc głośników |
|
| Wymiary | 245.6x164.4x9.9mm |
| Waga | 673 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Taktowanie procesora | 2.2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 |
| Procesor | Ośmiordzeniowy Kryo-260 |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Weight | 1082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 285 x 205 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |