routery xDSL
System WiFi Mesh M1300 (1-Pack) AC1200
- Model:
M1300 1-pack
- Pasmo: 2,4 GHz
- Standardy: 802.11g
- Full specification
Status: Out of stock
83.90 zł / szt
103.20 zł gross
M1300 1-pack AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi Mesh
- Sieć Wi-Fi AC1200
- 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Bezproblemowy roaming, zasięg w całym domu
- 2 porty Gigabit Ethernet
- Kompatybilny z 15 dodatkowymi dostawcami DDNS
- PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier VPN
Technical Specifications
| Brand | Cudy |
|---|---|
| Model | M1300 1-pack |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12 V / 1 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 137 x 137 x 244 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |