przełączniki zarządzalne
Switch 48x1GbE 2xSFP 2xSFP+ US-48-LITE
- Prędkość przekazywania: 104.16
- Liczba portów SFP+: 2
- Wymiary:
443 x 43 x 286 mm
- Full specification
Status: Out of stock
1 284.75 zł / szt
1 580.24 zł gross
Switch 48x1GbE 2xSFP 2xSFP+ US-48-LITE
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Prędkość przekazywania | 104.16 |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Wymiary | 443 x 43 x 286 mm |
| Waga | 3.65 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Przepustowość | 140 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Weight | 4350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 120 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |