Switch 1xGbE 5xSFP CRS310-1G-5S-4S+IN
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Monitor temperatury procesora
- Monitor temperatury PCB
- Monitor napięcia
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Przełącznik ten jest wewnętrzną odmianą znanego przełącznika netFiber 9 - używanego przez wielu małych i średnich dostawców usług internetowych do niezawodnych połączeń światłowodowych 10 Gigabit na długości 100 metrów. Dzięki pięciu portom 1G SFP, czterem portom 10G SFP+ i dodatkowemu portowi Gigabit Ethernet, jest to idealna aktualizacja dla istniejących konfiguracji CRS212. Dostajesz nowoczesny procesor ARM v7, 256 MB pamięci RAM i lepsze chłodzenie. Nowe chipy przełączników Marvell wprowadzają na stół fenomenalną wydajność!
Port Gigabit Ethernet ma bezpośrednie połączenie z układem przełącznika - dzięki czemu możesz cieszyć się pełną gigabitową prędkością. Obsługuje PoE-in, zapewniając dodatkową opcję zasilania w trudnych miejscach.
Możesz zamontować ten przełącznik w standardowej szafie rack 1U, aby wszystko było uporządkowane. I ma całą moc, jakiej można oczekiwać od urządzenia montowanego w stojaku: CRS310 obsługuje sprzętowe filtrowanie sieci VLAN. A nawet niektóre urządzenia odciążają routing w warstwie 3.
CRS310-1G-5S-4S+IN to fantastyczne narzędzie dla każdego, kto pracuje z połączeniami wewnętrznymi na odległość ponad 100 metrów, zachowując niski poziom utraty danych i pingów. Światłowód może być świetną alternatywą dla miedzi, jeśli obawiasz się zakłóceń elektromagnetycznych, sabotażu lub podsłuchu.
Technical Specifications
| Brand | MikroTik |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Pobór mocy | 20 |
| Wymiary | 200 x 166 x 45 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
Certyfikaty:
|
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 200000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 1 |
| Liczba portów SFP | 5 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 1 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 930 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 200 x 320 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |