Swich PoE 6-portowy DS-3E0106HP-E
- Prędkość przekazywania: 0.893
- Pobór mocy: 60
- Wymiary:
145 × 25.6 × 68.45 mm
- Full specification
Switch Hikvision to urządzenie wykorzystywane do pracy w rozbudowanych sieciach danych. Charakteryzuje się wysokiej jakości transmisją i niezawodnością, stanowi idealne rozwiązanie zarówno w domu jak i w dużych rozbudowanych instalacjach monitoringu. Zasilanie PoE, sprawia że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dzięki technologii pozwalającej przesłać dane i zasilanie jednym przewodem nie musisz martwić się kabel zasilający! Wystarczy odpowiedni rejestrator lub switch i wszystko działa!
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Prędkość przekazywania | 0.893 |
| Pobór mocy | 60 |
| Wymiary | 145 × 25.6 × 68.45 mm |
| Waga | 0.24 |
| Pozostałe parametry | Standard PoE: Port 1: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt Porty 2 do 4: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at Pin zasilania PoE obsługuje 8-rdzeniowy zasilacz, kabel Ethernet 1/2/3/6 i 4/5/7/8 zapewniają zasilanie jednocześnie |
| Zasilanie | 48 V DC, 1.35 A Zużycie energii 65W
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2 |
| Bufor pamięci | 768 |
| Przepustowość | 1.2 |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Weight | 765 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 195 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |