suszarki do grzybów i owoców
Suszarka spożywcza MSG-11
- Moc: 500
- Liczba sit / tac: 5
- Średnica sita: 31
- Full specification
Status: Out of stock
193.99 zł / szt
238.61 zł gross
Suszarka spożywcza MPM MSG-11
- Podstawa ze stali nierdzewnej
- Szybko i skutecznie suszy: grzyby, owoce, warzywa, kwiaty i zioła
- 5 przezroczystych sit o średnicy 31 cm
- Sita z możliwością regulacji wysokości
- Składana konstrukcja (zmniejszenie objętości urządzenia o 40%) - ułatwia przechowywanie
| Weight | 3200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 310 x 325 x 325 cm |
Technical Specifications
| Brand | MPM |
|---|---|
| Moc | 500 |
| Liczba sit / tac | 5 |
| Średnica sita | 31 |
| Maksymalna wysokość sita | 5 |
| Minimalna wysokość sita | 2.5 |
| Funkcje | Płynna regulacja temperatury w zakresie 35° do 70°C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |