suszarki do włosów
Suszarka do włosów SWS-001.1
- Moc: 1200
- Jonizacja: Nie
- Koncentrator: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
23.22 zł / szt
28.56 zł gross
Suszarka do włosów LAFE SWS-001.1
Suszarka do włosów LAFE SWS-001.1 to urządzenie, które możesz wszędzie zabrać ze sobą.
Dzięki składanej rączce bardzo łatwo ją przechowywać i bez trudu można wszędzie zabrać: na wakacje, wyjazd służbowy czy np. na basen. Moc 1200 W zapewni odpowiednią wydajność, a za bezpieczeństwo odpowiada wbudowane zabezpieczenie przeciw przegrzaniu. Dodatkowo 2m przewód zasilający podnosi funkcjonalność. Do zestawu dołączony jest również koncentrator wydmuchu powietrza podnoszący wydajność suszarki.
Technical Specifications
| Brand | Lafe |
|---|---|
| Moc | 1200 |
| Jonizacja | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Liczba prędkości nawiewu | 3 |
|   |
|
| Tryb Turbo | Nie |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wymiary | 16,00 x 7,00 x 20,50 cm |
| Długość przewodu zasilającego | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 120 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |
