streamery
SuperLoader 3 LTO-8HH ET-L2ZAE-YE
- Pojemność skompresowana: 30
- Max. prędkość przesyłu: 300
- Technologia: LTO-8
- Full specification
Status: Out of stock
17 040.50 zł / szt
20 959.82 zł gross
Superloader 3
Zautomatyzowana pamięć masowa klasy podstawowej, idealna dla małych firm i zdalnych biur.
Technical Specifications
| Brand | Quantum |
|---|---|
| Pojemność skompresowana | 30 |
| Max. prędkość przesyłu | 300 |
| Technologia | LTO-8 |
| Wymiary | 45 x 8.9 x 75.46 cm |
| Waga | 22.7 |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Dołączone oprogramowanie | DATASTOR Backup Software |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | 10 BASE-T / 100 BASE-T Ethernet |
| Interfejs | SAS |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 21600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 590 x 970 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |