stacje i czujniki meteo
Stacja pogody Black Line
- Złącza: Brak
- Zasięg: 50
- Rodzaj: Stacja meteo
- Full specification
Status: Out of stock
128.17 zł / szt
157.65 zł gross
- Czujnik dotykowy do wygodnej aktywacji podświetlenia ekranu i funkcji drzemki
- Dla każdej perspektywy: bez względu na kąt nachylenia wyświetlacz VA zawsze oferuje najlepszy widok z wysokim kontrastem
- Dla poprawy czytelności możliwa jest regulacja podświetlenia ekranu w trybie ciągłym poprzez zasilacz sieciowy
- Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- Wskazywanie na ekranie temperatury zmierzonej na czujniku zewnętrznym
- Przyciski sensoryczne umożliwiają intuicyjną obsługę
- Prognoza pogody z 7 symbolami: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo, silne opady deszczu, śnieg, silne opady śniegu
- Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
- Alarm mrozowy jest uaktywniany w temperaturze od -1 do +1 °C - wcześniejsza pobudka w celu przygotowania samochodu do jazdy lub odśnieżenia
- Prognoza pogody z 7 symbolami: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo, silne opady deszczu, śnieg, silne opady śniegu
- Dostęp do informacji o temperaturze (zewnętrzna i wewnętrzna), godzinie, prognozie pogody i wilgotności powietrza (zewnętrzna i wewnętrzna)
- Czujnik dotykowy do wygodnej aktywacji podświetlenia ekranu i funkcji drzemki
- Czytelny wyświetlacz VA jest zawsze dobrze widoczny niezależnie od kąta patrzenia
- Dobrze widoczny wyświetlacz dzięki podświetleniu, które może być sterowane adapterem w trybie ciągłym
- 3 poziomy jasności wyświetlacza: wyłączone, jasne, jaśniejsze
- Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- Przyciski dotykowe - intuicyjna obsługa
- Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnych godzinach
- Alarm mrozowy jest uaktywniany w temperaturze od -1 do +1 °C - wcześniejsza pobudka w celu przygotowania samochodu do jazdy lub odśnieżenia
- Możliwość zawieszenia na ścianie lub postawienia na płaskiej powierzchni
- Możliwość połączenia z maksymalnie trzema czujnikami zewnętrznymi
- Informacja o niskim poziomie baterii, zarówno stacji pogody, jak i czujnika zewnętrznego
- Możliwość wyboru języka w jakim wyświetlane są data i dzień tygodnia: angielski
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Zasięg | 50 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Pomiar | Temperatura zewnętrzna |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Wymiary | 14.5 x 18 x 6 cm |
| Waga | 180 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 466 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 180 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |