Stacja Pogodowa Imeteo X2
- Rodzaj: Stacja meteo
- Jednostki pomiaru temp.: °C
- Czujnik: Bezprzewodowy
- Full specification
IMETEO X2 to nowoczesna, domowa stacja meteorologiczna umożliwiająca szybką i precyzyjną ocenę aktualnych i prognozowanych warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz budynku oraz klimatu w pomieszczeniu. Urządzenie posiada czytelny, podświetlany, kolorowy wyświetlacz o wymiarach 93 x 79 mm. Temperatura oraz wilgotność na zewnątrz jest mierzona za pomocą czujnika zewnętrznego o zasięgu do 60 metrów. Natomiast klimat w pomieszczeniu jest oceniany za pomocą czujników wbudowanych w stację pogodową.
Dodatkowo urządzenie wyświetla aktualny czas w oparciu o sterowany sygnał DCF77.
Funkcje: termometr wewnętrzny i zewnętrzny, wilgotnościomierz wewnętrzny i zewnętrzny, datownik,zegar, budzik, podświetlenie kolorowego wyświetlacza, prognoza pogody.
Stacja może pracować zarówno z zasilaczem sieciowym lub na bateriach.
Technical Specifications
| Brand | TechniSat |
|---|---|
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe | Prognoza pogody |
| Pomiar | Wilgotność powietrza |
| Wymiary | 93x79 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 130 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |