Stacja ładująca ChargeBot Sound Qi2 Szara
- Moc: 15
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Rodzaj: Indukcyjna
- Full specification
Stacja ładująca 4smarts ChargeBot Sound Qi2
Stacja ładująca ChargeBot Sound Qi2 to eleganckie i praktyczne rozwiązanie 3-w-1 przeznaczone do ładowania smartfona, słuchawek TWS oraz zegarka czy opaski wszystko jednocześnie i bez przewodów. Wykorzystuje technologię Qi2, co oznacza wydajne i niezawodne ładowanie indukcyjne z mocą nawet do 15 W dla zgodnych urządzeń mobilnych.
Wbudowany magnetyczny pierścień zapewnia stabilne i dokładne przyłożenie smartfona zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej dzięki czemu możesz np. korzystać z urządzenia podczas ładowania. Stacja posiada także głośnik umożliwia odtwarzanie dźwięku lub komunikatów, co czyni ją praktycznym elementem biurka czy nocnego stolika.
Dodatkowo ChargeBot Sound Qi2 wyposażono w światło LED , co pozwala stworzyć miłą atmosferę w pomieszczeniu podczas nocnego ładowania. Cicho działające komponenty sprawiają, że urządzenie nie zakłóca snu ani pracy.
Stacja dostarczana jest w komplecie z odpowiednim zasilaczem oraz przewodem USB-C, wyciągnięta prosto z pudełka gotowa do użycia. Jej stylowa szara obudowa wpasuje się w nowoczesne wnętrze, a zestaw funkcji pozwala ograniczyć liczbę ładowarek i kabli na biurku czy stoliku nocnym.
Technical Specifications
| Brand | 4smarts |
|---|---|
| Moc | 15 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Wymiary | 21,00 × 9,90 × 9,50 cm |
| Waga | 0.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do | Urządzenia z ładowaniem Qi, Apple Watch, Samsung Galaxy Watch, smartfony i słuchawki Qi |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Weight | 985 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 100 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |