stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca IB-DK2251AC do Notebooka DisplayLink, 2 x HDMI
- Dokowanie: Nie
- Porty we/wy: 4 x USB 2.0 Type A
- Wymiary:
78x182x30 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
360.71 zł / szt
443.67 zł gross
IB-DK2251AC Multi stacja dokująca / hub do laptopa i komputera stacjonarnego. Rozszerza 1x interfejs USB 3.0 do 11 dodatkowych interfejsów.
Wejście:
- (do notebooka / komputera): USB 3.0 Type-A lub Type-C (z dołączonym adapterem)
Wyjścia:
- Interfejs 2x USB 3.0 typu A, w tym 1x USB 3.0 jako port ładowania 5V dla Smartfona lub tabletu
- 1x gniazdo mikrofonu 3,5 mm
- 1x gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
- 2 interfejsy wideo High Speed HDMI
- 1x gniazdo Gigabit LAN RJ45
- 4 interfejsy USB 2.0 typu A.
Obsługuje dublowanie i rozszerzanie ekranu notebooka, rozdzielczość do 2x 1980x1080. Możliwość ustawienia w pionie (ze stojakiem) i poziomo.
Technical Specifications
| Brand | IcyBox |
|---|---|
| Dokowanie | Nie |
| Porty we/wy | 4 x USB 2.0 Type A |
| Wymiary | 78x182x30 mm |
| Waga | 0.214 |
| Akcesoria w zestawie | 1x zasilacz, 1x USB 3.0 Typ-B do Kabel Type-A/Type-C (100 cm), 1x instrukcja szybkiej instalacji
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 750 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 150 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |