akcesoria
Stacja bazowa Dect W70B
- Pasuje do:
W73H/W56H/W59R/CP930W oraz DDPhone - T54W+DD10K
- Złącza: RJ-45
- Wymiary:
130 x 100 x 25,1 mm
- Full specification
Status: Out of stock
254.67 zł / szt
313.24 zł gross
Stacja bazowa Dect W70B
- Do 20 jednoczesnych połączeń
- Do 10 słuchawek
- Do 10 kont SIP
- Do 6 repeaterów na stację bazową (RT30)
- Brak ulepszenia percepcji
- Przywoływanie/domofon/automatyczne odbieranie/plan wybierania
- Połączenie zawieszone/Przeniesienie połączenia/Połączenie oczekujące
- Konferencja trójstronna
- Przełączanie między połączeniami
- Wycisz/Cisza/DND
- Identyfikator dzwoniącego z imieniem i numerem
- Anonimowe połączenie/odrzucenie połączenia anonimowego
- Przekazywanie połączeń: zawsze/zajęty/brak odpowiedzi
- Szybkie wybieranie/poczta głosowa/ponowne wybieranie
- Komunikat oczekujący (MWI)
- Muzyka wstrzymana (na serwerze)
- Lokalna książka telefoniczna do 1000 wpisów (zachowaj w bazie)
- Zdalna książka telefoniczna/książka telefoniczna LDAP/XML
- Wyszukiwanie/importowanie/eksportowanie książki telefonicznej
- Historia połączeń: wszystkie/nieodebrane/umieszczone/odebrane
- Bezpośrednie połączenie IP bez proxy SIP
- Przywróć ustawienia fabryczne, uruchom ponownie
- Połączenie alarmowe
- Katalog Broadsoft, rejestr połączeń BroadSoft
- Synchronizacja klawiszy funkcji Broadworks
- Współdzielony wygląd połączenia (SCA)
- Action URI
- Przeglądarka XML
Technical Specifications
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Pasuje do | W73H/W56H/W59R/CP930W oraz DDPhone - T54W+DD10K |
| Złącza | RJ-45 |
| Wymiary | 130 x 100 x 25,1 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz sieciowy Yealink: wejście AC 100-240 V i wyjście DC 5 V/600mA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Weight | 355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 180 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |