przełączniki/rozdzielacze
Splitter Addressable RGB 1-to-5
- Porty wejścia: 1 x 3-Pin
- Porty wyjścia: 5 x 3-Pin
- Wymiary:
Długość całkowita: 58 cm
- Full specification
Status: Out of stock
25.60 zł / szt
31.49 zł gross
Splitter Addressable RGB 1-to-5
Adresowalny kabel rozdzielający RGB 1-5 umożliwia użytkownikom rozbudowę systemu oświetlenia o wiele adresowalnych wentylatorów LED RGB, tworząc w ten sposób estetyczne i piękne systemy oświetleniowe.
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Porty wejścia | 1 x 3-Pin |
| Porty wyjścia | 5 x 3-Pin |
| Wymiary | Długość całkowita: 58 cm |
| Waga | 52 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 45 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |