Soundbar bezprzewodowy STAGE SE MINI
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 24
- Full specification
Kompaktowy soundbar pod monitor z Bluetooth 5.3
Ulepsz swój dźwięk dzięki Creative Stage SE mini, kompaktowemu soundbarowi pod monitorem, zaprojektowanemu tak, aby zapewnić potężny dźwięk bez rozbijania banku.
Soundbar charakteryzuje się eleganckim stylem i jest zasilany przez USB, minimalizując bałagan na biurku.
Potężne Audio
Specjalnie dostrojony, aby zapewnić imponujące basy o mocy szczytowej 24 W, Creative Stage SE mini jest wyposażony w pełnozakresowe przetworniki neodymowe, które są w stanie zapewnić bogate i wciągające wrażenia dźwiękowe.
Pasuje Wszędzie!
Stworzony z myślą o eleganckim otoczeniu, soundbar jest na tyle kompaktowy, że bezproblemowo pomieści się pod monitorem, wprowadzając porządek i styl.
Bezproblemowa Konfiguracja
Creative Stage SE mini jest zasilany przez USB-C i obsługuje Bluetooth 5.3. Wystarczy podłączyć soundbar do obsługiwanego urządzenia i można zaczynać!
Wygoda W Zasięgu Ręki
Pokrętło regulacji głośności i przyciski źródłowe są wygodnie umieszczone z boku soundbara, co zapewnia łatwy dostęp i bezproblemową kontrolę.
| Weight | 700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 460 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Creative Labs |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Soundbary |
| Wymiary | 410 x 82 x 63 mm |
| Waga | 730 |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane Platformy: Windows PC, Mac, Nintendo Switch, Mobilny (przez Bluetooth) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |