Smartwatch Redmi Watch S4 41mm Biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Koperta: 41 mm
- Full specification
Smartwatch Xiaomi Watch S4 41mm biały
Elegancki smartwatch o średnicy 41,2 mm i grubości 9,5 mm, który idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Wytrzymała stalowa rama, a w edycjach specjalnych subtelny blask diamentów laboratoryjnych w koronie, łączą styl z komfortem noszenia.
Xiaomi Watch S4 41mm
Premium wykończenie, ultralekka i smukła konstrukcja.
Urocze tarcze zegarka z pupilami
Zadbaj o swojego pupila wirtualnie, spalając kalorie lub kroki, a jego postać rośnie i zmienia się w nowe formy. Dodatkowo nowe, urocze tarcze zegarka pozwalają mieć sympatyczne postacie zawsze na ekranie.
Xiaomi HyperOS i sterowanie gestem
Płynna integracja z telefonem, tabletem, słuchawkami i urządzeniami Xiaomi Home. Funkcja gestu "snap" pozwala odrzucać połączenia, robić zdjęcia na odległość i sterować innymi funkcjami w prosty sposób.
Ulepszony moduł pomiaru tętna
Monitoruj tętno w czasie rzeczywistym, nawet podczas pływania, dzięki precyzyjnemu czujnikowi i transmisji danych na żywo.
Monitorowanie zdrowia
Smartwatch przewiduje cykl menstruacyjny na podstawie zmian temperatury ciała. Wysokoprecyzyjny czujnik temperatury (0,1°C) pozwala dokładnie mierzyć temperaturę skóry w pojedynczych pomiarach.
Przenośny strażnik bezpieczeństwa
Funkcja alarmu odstrasza zagrożenia i przyciąga uwagę, a lokalizacja na żywo pozwala dzielić się położeniem z bliskimi w nagłych sytuacjach.
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 41 mm |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 |
| Wymiary | 41.2 x 41.2 x 9.5 mm |
| Pozostałe parametry | Regulacja opaski: 120 - 190 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 320 mAh |
| Funkcje |
|
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,32" |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Klasa szczelności | 5 ATM |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 280 x 70 x 35 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |