SmartWatch
Smartwatch Redmi Watch 5 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 24
- Full specification
Status: Out of stock
383.73 zł / szt
471.99 zł gross
Smartwatch Redmi Watch 5 czarny
Smartwatch z 2.07" ekranem AMOLED, funkcją połączeń Bluetooth i 150+ trybami sportowymi. Oferuje monitoring zdrowia, GPS i czas pracy na baterii do 24 dni - idealny dla aktywnych użytkowników.
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 24 |
| Koperta | 47,5 x 41,1 mm |
| Wymiary | 47,5 x 41,1 x 11,3 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 550 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 2,07" |
| Rozdzielczość | 432 x 514 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 100 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |