Smartwatch GTS3 grafitowa czerń
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 12
- Full specification
Smartwatch GTS3
Zaprojektowany w klasycznym stylu, łączy lekki korpus z aluminium o grubości 8,8mm z wyświetlaczem bezramkowym 2.5D Ultra HD Amoled, będąc doskonałym uzupełnieniem Twojego stylu. Dzięki świetnej szczegółowości ekranu o zagęszczeniu pikseli na poziomie 341 ppi, duży 1,75-calowy ekran Amazfit GTS 3 ma 72,4% stosunek powierzchni wyświetlacza do obudowy i jest widoczny nawet w jasnym świetle słonecznym. Smukłe kształty mimo to mieszczą baterię o niezwykłej wydajności nawet do 12 dni. Pozwala ona na korzystanie z zegarka jeszcze dłużej bez konieczności ładowania.
Biometryczny czujnik BioTracker, pozwoli Ci monitorować zawartość tlenu we krwii, poziom tętna, stresu i jakość snu. Wygenerujesz prosty wskaźnik zdrowia za pomocą jednego dotknięcia. Gotowy wynik o obecnych parametrach zdrowia otrzymasz w ciągu 45 sekund. Amazfit GTS 3 może monitorować tętno przez cały dzień nawet podczas pływania. Dzięki alertom o zbyt wysokim lub niskim tętnie, możesz zoptymalizować trening. Zegarek jest wszechstronnym i łatwym w użyciu partnerem zdrowia dla każdego.
Stresujące dni pracy lub różne godziny snu mogą prowadzić do jego niskiej jakości. Dzięki Amazfit GTS 3 możesz szybko, łatwo i bezpośrednio sprawdzić dane dotyczące snu na ekranie zegarka nie musisz więc już przeszukiwać telefonu po pierwszym przebudzeniu. Aby zadbć o niski poziom stresu zegarek powiadomi Cię o jego podwyższonym poziomie a następnie zasugeruje odpowiednie ćwiczenia oddechowe w celu ukojenia nerwów.
Wyższy poziom sportowych doświadczeń, zapewni Ci 150 wbudowanych trybów sportowych, inteligentne rozpoznawanie ośmiu, najpopularniejszych z nich oraz 5 systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS, Galileo, BDS i QZSS). Monitoruj spalone kalorie, sprawdzaj dane o regeneracji po treningu oraz swoje postępy.
Nowy system operacyjny ZEPP, gwarantuje płynne przechodzenie pomiędzy ekranami, szybkie działanie i wzbogacony, ulepszony ekosystem. Szeroki wybór ponad 100 stylowych tarcz zegarka, zawierających najważniejsze dane na ekranie głównym. Jeżeli zechcesz poczuć się bardziej futurystycznie, wybierz jedną spośród 15 animowanych tarcz.
Amazfit GTS 3 obsługuje system głosowy Alexa. Jednak to nie jedyne funkcje dodatkowe zegarka. Sprawdzisz także pogodę, zsynchronizujesz kalendarz smartfona, otrzymasz powiadomienia o wiadomościach.
Technical Specifications
| Brand | Amazfit |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 |
| Koperta | 36 x 42,4 mm |
| Wymiary |
|
| Waga | 25 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 250 mAh, litowo-jonowa |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | HD AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,75'' |
| Rozdzielczość | 390 x 450 |
| Kolor | Grafitowy |
| Weight | 264 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 x 113 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |