Smartwatch FutureGo Mix 2 szary
- Pasuje do:
Android 8.0+, iOS12.0+
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Full specification
Luksus w zasięgu wzroku. FutureGo MIX2 posiada ekran dotykowy Circle z metalicznym wykończeniem i jest produkowany przy użyciu wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych technik, dzięki czemu spełnia standardy w tej bardzo wymagającej dziedzinie.
Nadszedł czas, aby zostawić smartfony w kieszeni i pokazać swoją osobowość w bardziej inteligentny sposób. Przejmij kontrolę nad swoją muzyką, kondycją i nie tylko dzięki najwyższej jakości wyświetlaczowi AMOLED i bezprzewodowym połączeniom, które pozwolą Ci iść swobodnie, gdziekolwiek się pojawisz.
Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala z okrągłą tarczą wyposażony jest w pojemnościowy interfejs dotykowy, który pozwala łatwo przejąć kontrolę nad wszystkim!
Włącz moc dźwięku i zacznij korzystać z klawiatury numerycznej, aby łączyć się z bliskimi. Odbieraj wszystkie ważne powiadomienia bezpośrednio na zegarku, bez konieczności wyjmowania telefonu.
Połączenia BT. Wbudowany głośnik i mikrofon.
Wybieranie z dziennika ostatnich połączeń.
Dostęp do ulubionych kontaktów
Dostosuj dokładny wgląd w swoje samopoczucie dzięki technologii czujników czwartej generacji. Funkcja ta inteligentnie identyfikuje oddychanie medytacyjne, monitorowanie stresu i sen Sp02, co pozwala stale kontrolować stan zdrowia i osiągać najlepsze wyniki.
Rozszerz swoją kondycję dzięki różnorodnym aktywnościom sportowym wokół zegarka i naładuj mięśnie.
Zadowalający start i koniec mocy. FutureGo MIX2 posiada mocną baterię o pojemności do 12 dni, która konsekwentnie pozwala prześcignąć rutynę.
Stała kontrola powiadomień. FutureGo MIX2 zaskakuje technologią AOD z ekranem Super AMOLED, który ma żywe kolory i świetnie radzi sobie z wyświetlaniem wszystkich ważnych informacji na nadgarstku.
Podejmij wszystkie wyzwania, jakie stawia przed Tobą życie. FutureGo MIX2 jest wyposażony w wodoodporną technologię IP68, która nigdy nie pozwoli Ci związać się z żadnymi granicami i przerwami.
Technical Specifications
| Brand | HiFuture |
|---|---|
| Pasuje do | Android 8.0+, iOS12.0+ |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | Litowo-polimerowa, 400 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | Szary |
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 105 x 105 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |