SmartWatch
Smartwatch Fit FW55 Aurum pro czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 6
- Full specification
Status: Out of stock
159.42 zł / szt
196.09 zł gross
Wszechstronny i świetnie wyposażony smartwatch z możliwością rozmowy telefonicznej i sterowania muzyką. Wewnątrz bardzo pojemna bateria wystarczająca nawet na 10 dni używania lub 30 dni czuwania oraz czujnik gwarantujący wiarygodne pomiary parametrów zdrowotnych i sportowych, z czego stały 24h pomiar tętna. Posiada duży bezramkowy ekran, który spersonalizujesz wg własnych upodobań oraz mnóstwo gotowych tarcz.
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 |
| Koperta | 48 mm |
| Wymiary | 255 × 38 × 10 mm |
| Waga | 46 |
| Bateria | Li-ion 230 mAh |
| Procesor | Realtek 8762C |
| Funkcje |
|
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,7'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 85 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |