SmartWatch
Smartwatch Fit FW53 nitro 2 Niebieski
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 10
- Full specification
Status: Out of stock
132.69 zł / szt
163.21 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 |
| Wymiary | 42.7×25.6×12mm |
| Waga | 28 |
| Bateria | Li-ion160mAh |
| Czas czuwania (maks.) | 14 |
| Procesor | RTL8762DT |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,45'' |
| Rozdzielczość | 320 x 160 |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 90 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |