SmartWatch
Smartwatch Fit FW42 Srebrny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Full specification
Status: Out of stock
135.70 zł / szt
166.91 zł gross
FW42 Gold został stworzony z myślą o kobietach, które pragną być trendy, ale jednocześnie chcą zachować własny indywidualny styl. Ten wyjątkowy smartwatch pozwoli Ci podkreślić urok podczas eleganckich wyjść i formalnych sytuacji. Dynamiczne tarcze, koperta ze stali nierdzewnej i kobiecy design zachwycą każdego, kto spojrzy na Twój nadgarstek.
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Koperta | 40 mm |
| Wymiary | 47 x 40 x 11 mm |
| Waga | 70 |
| Bateria | Li-ion 180 mAh |
| Pamięć wewnętrzna | 512 |
| Procesor | nRF 52832 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,1'' |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 90 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |