SmartWatch
Smartwatch EW02
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Full specification
Status: Out of stock
113.32 zł / szt
139.38 zł gross
Ekonomiczny i bardzo stylowy smartwatch dla aktywnych. Tryby sportowe, pomiar tętna czy licznik spalonych kalorii to tylko przykłady funkcji, które pozwalają mieć kondycję pod kontrolą. A wszystko w stałym kontakcie ze światem, dzięki możliwości prowadzenia rozmów, a także odczytywania wiadomości i powiadomień z mediów społecznościowych.
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 170 x 80 cm |
Technical Specifications
| Brand | EcoWatch |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Złącza | Brak |
| Koperta | 42,58 mm |
| Wymiary | 27 x 43.2 x 12.6 mm |
| Waga | 38 |
| Pozostałe parametry | Aplikacja: DaFit |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 230 mAh |
| Procesor | RTK8763EWE |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,91'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |