SmartWatch
Smartwatch EW01 czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
176.39 zł / szt
216.96 zł gross
Smartwatch, który pozwala wyróżnić się z tłumu. Ecowatch 1 posiada solidną obudowę, a jego zaawansowane wnętrze umożliwia odbieranie i wykonywanie połączeń, monitorowanie zdrowia 24/7 i analizę wyników sportowych. Efektowne opakowanie, 3 paski w zestawie i atrakcyjny stosunek jakości do ceny sprawiają, że ciężko przejść obok tego modelu obojętnie.
| Weight | 301 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 190 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | EcoWatch |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Złącza | Brak |
| Wymiary |
|
| Waga | 58.4 |
| Pozostałe parametry | Aplikacja: FitCloudPro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 400 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,5'' |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |