Smartfon WP21 12/256GB czarny
- Model:
OUKITEL WP21
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth, LTE
- Sieć GSM: 850 MHz, 1900 MHz
- Full specification
Ogromna bateria 9800 MAH
Duża pojemność baterii WP21 zapewnia długie, nieprzerwane korzystanie ze smartfona.
Najnowszy Android 12
Płynny i intuicyjny system operacyjny Android 12 oferuje lepsze wrażenia z doskonałym bezpieczeństwem i prywatnością.
Ekran 6.78"
Wciągające wrażenia wizualne zapewnia 6.78"-calowy ekran który wyświetla piękne naturalne kolory.
Niesamowita wytrzymałość
WP21 jest prawdziwym mistrzem wytrzymałości. Spełnia warunki normy wojskowej MIL-STD-810G, więc nie musisz obawiać się nagłego upadku smartfonu z wysokości do 1,5 m. Do tego normy IP68 i IP69K świadczą o tym, że telefon doskonale radzi sobie podczas zanurzeń w wodzie, w której jest szczelny przez 30 minut do 1,5 m głębokości. Do tego nie jest mu straszny również pył, więc śmiało możesz zabrać go nawet na pustynie.
Technical Specifications
| Brand | OUKITEL |
|---|---|
| Model | OUKITEL WP21 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, LTE |
| Sieć GSM | 850 MHz, 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz, 1700 MHz |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 12 |
| Aparat - Przód | 16 |
| Aparat - Tył | 64 |
| Aparat - Tył 2 | 20 |
| Aparat - Tył 3 | 2 |
| Sieć UMTS | 2100 MHz, 900 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Złącza | microSD, 3,5 mm combo minijack |
| Waga | 400 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2.2 |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Helio G99 MT6789 |
| Pojemność baterii | 9800 |
| Czas rozmów (maks.) | 68 |
| Czas czuwania (maks.) | 48 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 177 |
| Szerokość | 84.3 |
| Głębokość | 14.8 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna), Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | HSPA, LTE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 |
| System operacyjny | Android 12 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 665 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 205 x 205 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |