smartfony
Smartfon F106 Pro black
- Model:
F106 Pro
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Full specification
Status: Out of stock
703.41 zł / szt
865.19 zł gross
Fossibot F106 Pro to coś więcej niż pancerny telefon. To Twoje mobilne centrum dowodzenia z potężną baterią, jasnym światłem kempingowym, donośnym głośnikiem i podzespołami, które sprostają każdemu wyzwaniu. Stworzony z myślą o tych, którzy żyją intensywnie pracują w terenie, podróżują bez kompromisów, eksplorują nieznane.
Technical Specifications
| Brand | Fossibot |
|---|---|
| Model | F106 Pro |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 16 |
| Aparat - Tył | 48 |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Waga | 470 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 1.8 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 12000 |
| Czas rozmów (maks.) | 41 |
| Czas czuwania (maks.) | 842 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | TFT-in-cell LCD / FHD+ |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 174.2 |
| Szerokość | 82.4 |
| Głębokość | 22.3 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | TF |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,58" |
| Rozdzielczość | 2408 x 1080 |
| System operacyjny | Android 14 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |