Smartfon edge 60 pro 12/512 Sparkling Grape
- Model:
edge 60 pro
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Full specification
edge 60 pro
Jeden system aparatów. Nic Ci nie umknie.
Uwieczniaj wszystko, od epickich krajobrazów po ekstremalne zbliżenia. Zaawansowane obiektywy i wielospektralny czujnik światła 3-w-1 gwarantują żywe kolory i doskonałe światło na każdym zdjęciu.
Głębia, detale i dramaturgia na każdym portrecie
Twórz doskonale zrównoważone portrety, stosując dostosowane rozmycie i długość ogniskowej, które odpowiednio skadrują Twój obiekt. Dynamiczny efekt bokeh inteligentnie poprawia głębię, aby uzyskać profesjonalny efekt końcowy, dzięki któremu każde zdjęcie wygląda na dopracowane i naturalne.
Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa
Nie musisz się niczym martwić, bo motorola edge 60 pro wytrzymuje upadki i trudne warunki, a przy tym zapewnia najwyższy poziom ochrony przed wodą i kurzem.
Światowy nr 1 wśród baterii
Power that never quits
Bateria o wielkiej pojemności 6000 mAh uzyskała tytuł 2025 Gold Label w testach DXOMARK wydajności baterii, plasujący ją na czele rankingu. Użytkownicy tej baterii mogą robić zdjęcia, rozmawiać i streamować bez ograniczeń.
Błyskawiczna technologia TurboPower 90 W w kilka minut ładuje baterię na dwa dni.
Rozrywka jak żywa
Ciesz się żywymi kolorami, wyraźniejszymi szczegółami i płynniejszym działaniem na bezramkowym wyświetlaczu 6,67 pOLED o rozdzielczości Super HD (1220p) i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Niepowtarzalne wrażenia zapewni Ci oglądanie realistycznych obrazów w technologii HDR10+ i słuchanie wciągającego dźwięku Dolby Atmos.
Wydajność, która dotrzyma Ci kroku
Korzystaj z ultraszybkiego działania i efektywności zapewnianej przez sztuczną inteligencję dzięki procesorowi MediaTek Dimensity 8350 Extreme. Zaawansowane zarządzanie temperaturą chroni przed przegrzaniem, 512 GB pamięci UFS 4.08 pomieści wszystkie ważne rzeczy, a 12 GB pamięci RAM nowej generacji pozwala z łatwością przełączać się między aplikacjami.
Technical Specifications
| Brand | Motorola |
|---|---|
| Model | edge 60 pro |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 12 |
| Aparat - Przód | 50 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Aparat - Tył 2 | 50 |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Aparat - Tył 3 | 10 |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Waga | 186 |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Dimensity 8350 |
| Pojemność baterii | 6000 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu |
Przysłona:
|
| Pamięć wewnętrzna | 512 |
| Wysokość | 160.69 |
| Szerokość | 73.06 |
| Głębokość | 8.24 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Rozdzielczość | 2712 x 1220 |
| System operacyjny | Android 15 |
| Kolor | Purpurowy |
| Data Act | Link |
| Weight | 400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 86 x 175 x 37 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |