torby/etui/plecaki
Smart Skin 13-14.1 Czarna
- Wymiary:
360 x 270 x 40 mm
- Waga: 300
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu od 13'' do 14.1''
- Full specification
Status: Out of stock
98.80 zł / szt
121.52 zł gross
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 270 x 40 mm |
| Waga | 300 |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 13'' do 14.1'' |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 385 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 380 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |