SMART SC 450VA Rack 1U/Tower SC450RMI1U
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000 m
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotność względna (przechowywanie): 0 - 95%
- Wysokość n.p.m. - Liczba akumulatorów: 1
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Full specification
APC Smart-UPS, 280 Watts/450 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port DB-9 RS-232, Wysokość w szafie przemysłowej 1U
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Moc czynna | 280 |
| Czas ładowania | 5 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5.9 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Wymiary |
|
| Waga | 10.18 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 280W |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Funkcje specjalne | - Serwisowanie od przodu |
| Napięcie | 230 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 450 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 12600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 600 x 450 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |