słuchawki
Słuchawki WFLS900N czarne
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Full specification
Status: Out of stock
452.00 zł / szt
555.96 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Sony |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 80 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |