Słuchawki Virtuoso Max Wireless Carbon
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Full specification
DŹWIĘK PRZESTRZENNY JEST TWOIM NAJLEPSZYM SOJUSZNIKIEM
Technologia Dolby Atmos wprowadza do gier rewolucyjny dźwięk 3D, pozwalając graczom zanurzyć się w dynamicznym otoczeniu dźwiękowym, w którym eksplozje i komunikacja w zespole zwiększają realizm, umożliwiając precyzyjną lokalizację dźwięków dochodzących z każdego kierunku.
AKTYWNA ELIMINACJA HAŁASU
Zanurz się w grze jak nigdy wcześniej dzięki naszej najnowocześniejszej technologii aktywnej redukcji szumów. Wyeliminuj rozpraszające bodźce ze świata rzeczywistego i wyraźnie usłysz każdy krok, każdą eksplozję i każdy szept.
TRYB PRZEZROCZYSTOŚCI
Idealne łączenie wirtualnych przygód ze światem realnym. Nasz innowacyjny tryb otoczenia pozwala na połączenie obu światów bez utraty jakości dźwięku.
PEŁNA IMERSJA. NIEPRZERWANA ŁĄCZNOŚĆ.
Zanurz się w świecie gier, pozostając jednocześnie w kontakcie ze swoim smartfonem dzięki naszemu bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu z podwójnym połączeniem. Bateria wystarczająca na 60 godzin* pozwala na wielodniową grę bez obaw o przegapienie połączeń i wiadomości. Krystalicznie czysty dźwięk na obu urządzeniach pozwala Ci połączyć intensywną grę z łącznością ze światem realnym wszystko w jednym wytrzymałym, wydajnym pakiecie.
Personalizacja w celu uzyskania maksymalnego efektu
Dzięki unikalnemu dźwiękowemu odciskowi opartemu na technologii SoundID usłyszysz każdy szczegół dokładnie tak, jak powinien być słyszany, co zapewni Ci przewagę w każdej grze.
| Weight | 1296 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 250 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | Corsair |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Węgiel drzewny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |