słuchawki
Słuchawki RP-HS46 czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
37.00 zł / szt
45.51 zł gross
Słuchawki RP-HS46 czarne
- Ultrapłaska obudowa (grubość 9,9 mm)
- Potężny dźwięk dzięki przetwornikom o średnicy 30 mm
- Bezpieczne i komfortowe dopasowanie dzięki ergonomicznej konstrukcji zauszników
Technical Specifications
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 108 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 16 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 100 x 175 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |