Słuchawki PC AYDA
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Full specification
Zestaw słuchawkowy do komputera
Lekkie słuchawki do komputera PC nauszne z regulowanym pałąkiem.
Znajdź swój dźwięk
Zanurz się w spotkaniach z całkowitą wygodą dzięki słuchawkom Ayda. W komplecie z pokrętłem głośności na uchu i mikrofonem z funkcją wyciszania przez obrót, będziesz mieć wszystkie potrzebne elementy sterujące, aby w pełni wykorzystać swoje spotkania online i połączenia wideo.
Zmierzający do sukcesu
Czasy słuchawek ściskających głowę dawno minęły ciesz się całodziennym komfortem dzięki tym słuchawkom zaprojektowanym z myślą o Tobie. Dzięki regulowanemu pałąkowi, miękkim poduszkom i lekkiej konstrukcji, Ayda idealnie nadaje się do rozmów wideo!
Łatwe połączenie
Powiadomienia o spotkaniach Cię zaskoczą? Bez obaw! Po prostu podłącz ten zestaw słuchawkowy za pomocą wygodnego 3,5 mm połączenia audio, kompatybilnego z każdym laptopem lub komputerem PC, a będziesz gotowy do działania w mgnieniu oka.
| Weight | 215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 160 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 95 |
| Wymiary | 65 x 180 x 170 mm |
| Waga | 134 |
| Długość przewodu | 180 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |