słuchawki
Słuchawki MDR-ZX110 białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
44.00 zł / szt
54.12 zł gross
SŁUCHAWKI SONY NAUSZNE MDR-ZX110
- Miękkie nauszniki zwiększające wygodę przy długotrwałym słuchaniu
- Słuchawki typu zamkniętego o paśmie przenoszenia 12 Hz 22 kHz wyposażone w miękkie nauszniki.
- Lekka konstrukcja, maksymalny komfort
- Przetwornik akustyczny - 30 mm, dynamiczny, kopułkowy
- Typ przewodu - Rozgałęziony
- Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
Technical Specifications
| Brand | Sony |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 12 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Czułość | 98 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 120 |
| Impedancja | 24 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | Biały |
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 180 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |