Słuchawki HS65 Surround białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Słuchawki HS65 Surround białe
Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS65 SURROUND wyróżnia się niezbędnym, całodziennym komfortem i jakością dźwięku dzięki nausznikom ze sztucznej skóry z pianką zapamiętującą kształt, lekkiej konstrukcji ze wzmocnieniem aluminiowym i dźwiękowi przestrzennemu Dolby Audio 7.1 na komputerach PC i Mac.
MIĘKKOŚĆ I KOMFORT
Regulowany pałąk na głowę z oddychającej mikrofibry i nauszniki z pianki zapamiętującej kształt w sztucznej skórze.
MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Trwała metalowa konstrukcja i przyjemna w dotyku powierzchnia zewnętrzna.
INTUICYJNE STEROWANIE
Pokrętło regulacji głośności na nauszniku i mikrofon wyciszany po podniesieniu zapewniają kontrolę w zasięgu ręki.
BEZPROBLEMOWE STEROWANIE
Wszechstronne oprogramowanie CORSAIR iCUE oferuje niestandardowe ustawienia korektora dźwięku, spersonalizowany dźwięk SoundID, realistyczny dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1 i wiele innych funkcji.
USTAWIENIA NIESTANDARDOWE:
- Logo ustawień niestandardowych
- Personalizacja
- SoundID
- Logo Dolby Audio
- Dolby Audio
- Surround
- Logo korektora dźwięku
- Korektor dźwięku
- Logo regulacji dźwięku z mikrofonu
- Regulacja dźwiękuz mikrofonu
Technical Specifications
| Brand | Corsair |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 114 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox One |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | Biały |
| Weight | 540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 225 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |