słuchawki
Słuchawki HA-S185 Białe
- Pasuje do:
- iPhone (kompatybilny wtyk)
- iPod
- iPad
- Urządzenia z OS Android
- BlackBerry - Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 25 in stock
49.00 zł / szt
60.27 zł gross
HA-S185 Białe
Lekkie słuchawki nauszne z pilotem i mikrofonem JVC HA-SR185.
Słuchawki dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 170 x 210 cm |
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Pasuje do | - iPhone (kompatybilny wtyk) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 15.8 x 22 x 3 cm |
| Waga | 108 |
| Pozostałe parametry | - Zintegrowany pilot i mikrofon |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |