słuchawki
Słuchawki HA-EN10 Czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
38.00 zł / szt
46.74 zł gross
HA-EN10 Czarne
Kolorowe słuchawki sportowe JVC HA-EN10 z serii "Gumy Sport".
Słuchawki dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 6.4 x 19 x 2.6 cm |
| Waga | 4.8 |
| Pozostałe parametry | - Słuchawki odporne na wilgoć |
| Akcesoria w zestawie | Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M |
| Pasuje do | Słuchawki kompatybilne z iPhone'em (wtyk) |
| Długość przewodu | 1 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 55 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |