słuchawki
Słuchawki Drone + Mikrofon
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Pozostałe parametry:
komfortowe materiałowe nauszniki
regulacja głośności na kablu
mikrofon na elastycznym wysięgniku
złącza: 2 x mini jack 3,5 mm - Impedancja : 32
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 20 in stock
8.93 zł / szt
10.98 zł gross
Natec Drone słuchawki z mikrofonem, NSL-0294.
| Weight | 193 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 205 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Natec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Pozostałe parametry | komfortowe materiałowe nauszniki |
| Impedancja | 32 |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 30 000 Hz |
| Długość przewodu | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |